Iekārtu piegāde prototipa tapšanai LIFE projektā: Inovatīva risinājuma ceļā uz ilgtspējīgu darbību pārvēršot atkritumus produktā.

16.02.2024

Paziņojam par nozīmīgu soli LIFE projektā, kurā mēs strādājam pie prototipa iekārtas izstrādes - ar kuras palīdzību  koka atkritumus, izmantot skaidu klucīšu ražošanai, kuru galvenais pielietojums ir transporta palešu ražošanā. Uz prototipa tapšanas vietu Cēsu apkaimē, mēs esam saņēmuši tehniskos mezglus un iekārtas, uz kuru bāzes arī taps prototips.

Ar šīs prototipa iekārtas palīdzību plānojam izveidot tehnoloģisku risinājumu kā no koka un tekstila atkritumiem spēt saražot  atbilstošas kvalitātes produktu, kas būtu konkurētspējīgs tirgū. Tādejādi veicināt ilgtspējīgu izmantojumu un pārstrādi koka resursiem, kas palīdzēs samazināt ietekmi uz vidi.

Saņemot šīs iekārtas,  ir noslēdzies nozīmīgs šī projekta posms. Tagad sākties svarīgākā projekta daļa - prototipa salikšana, palaišana, un izaicinājumiem piepildītākais posms - gala produkta piedzīšana līdz izvirzītajām prasībām.

Seko līdzi mūsu attīstībai un jaunumiem LIFE projektā, kur mēs kopā strādājam pie risinājumiem, kas palīdzēs mums virzīties uz vēl ilgtspējīgāku nākotni.